Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Інструкція для батьків

Дата: 31 серпня 2020 о 10:36

•  Лінійки для всіх не буде, а по класам відбудеться зустріч вчителя й учнів.
•  Вхід у НВК  батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
•  Діти приходять до школи на подвір'я школи,  де їх зустрічає за графіком вчитель або класний керівник у визначеному для класу місці.
•  За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника, при ранковій зустрічі, або вчителя предметника, у якого урок.
•  При вході в клас учасники освітнього процесу мають обробляти руки антисептиком.
•  Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичні пакети (zip-пакет або папка на кнопці) — один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розміщено спеціальні урни або контейнери з табличкою призначення.
•  Вчителям та персоналу НВК  щоранку будуть проводити температурний скринінг.
•  Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров'я та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ — дитина залишається вдома. До 8:30 телефоном повідомити про це класного керівника.
•  Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
•  Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети при поділу на групи, до спортзалу та кабінету інформатики, кабінету французької мови.
•  Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожна дитина має обов'язково пляшечку води. Школа забезпечить в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.
•  По всій школі ходити учням не дозволяється.
•  Для того, щоб організувати харчування, є свої правила та графік.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.